Mutfak ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar hayatımızı her açıdan kolaylaştıran lider marka BRAUN'a  ait ürünlerinizi, yıllardır güvendiğiniz adres olan TAMTEKNİK özverisi ve sorunsuz/hızlı tamir sistemi ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ürünleriniz ile ilgili bir sorununuz mu var ? Hemen o arızalı ürünü bizlere ulaştırın,  size en uygun yoldan köklü çözüm getirelim...

Firmamızın başarılı olarak yürüttüğü bir diğer ürün markası TEFAL' in tüm ürünlerinin en iyi şekilde tamir ve bakım hizmetini vermekteyiz.
Ürününüz ister garantili, ister garanti dışı olsun en üst kalite düzeyinde ele alınıp işlem görmektedir.

Garanti dışı ürünleriniz de orjinal yedek parça ve TEFAL güvencesi ile en iyi şekilde teslim edilmektedir.

Ütüden mutfakta kullandığınız elektrikli ev aletlerine kadar ROWENTA markası altında kullandığınız ürünleriniz için de TAMTEKNİK en iyi çözümü sizin için  üretmektedir.

Sınırsız orjinal yedek parça, garantili tamir sistemi ile çalışan firmamıza A'dan Z'ye her türlü ürün ve konu için başvurabilirsiniz. Ürün ile ilgili destek ve hizmeti sizlerin rahatlığı için yapıyoruz.

Web sitemiz, İşyeri ve servis hizmetleri ile ilgili görüşünüz nedir ?
Çok İyi
Normal
Kötü


 
Yaşam konforu deyince özellikle mutfak ürünlerinde akla Moulinex markası gelmemesi mümkün değil.

Buharlı ütülerinden elektrikli ısıtıcılarına kadar tüm ürünleri için geniş bir servis ağımız bulunmaktadır. Çalışmayan, kırılmış yada hasar görmüş bu tür ürünleriniz varsa bizimle bağlantı kurunuz. Yapılacak servis işlemleri ile ürünleriniz ilk aldığınız günkü gibi verimli olacaktır.

Elektrikli Ev Aletlerinde ev ve iş yerlerine başka konforlar getiren bir diğer marka olan KRUPS da firmamızın hizmetini yürüttüğü servis ağından bir tanesidir. Çözülemez yada parça bulamama gibi endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Eskimiş yada çalışamaz durumda olan tüm cihazlarınıza hayat veriyoruz. Yenisini almaya gerek kalmadan daha az ödeyerek aynı verimi almanızı garanti ediyoruz.

 Tüm hakkı saklıdır. Copyright © 2002 - Tamteknik Elektrikli Ev Aletleri Tamir ve Bakım Servisi   mail : tamteknik@tamteknik.com